Sniper Okulu


6136 sayılı ateşli silahlar kanununda herkesin elindeki ateşli silahı etkili bir şekilde öğrenme hakkı bulunduğu beyan ediliyor. Askeri alanda çok daha profesyonel düzeyde verilen kurslarımız ayrıca hobi olarak atıcılıkla ilgilenen herkese açıktır. On sekiz yaşın doldurulması önemlidir. Eğitimlerin ilk kısmında ateşli olmayan dürbün kullanılır( 200 Bar basınca sahip tüfekler kullanılır. ). Sniper Okulu bu alanda yetenekleri, merakı ve belli bir kariyeri olan herkese açıktır.Fiziki anlamda bir yeterlilik kriteri aranmıyor. Sağlık riskleri sebebi ile aşırı kiloya sahip veya aşırı zayıf olan kişiler eğitime alınmaz.Bunun yanında kalp, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıkları olanlar içinde eğitim mümkün değildir.


Tek atış, tek ölüm sloganı ile verilen eğitimlerde öğrencilerin tek atışta hedeflerini vurmaları sağlanıyor. Hobi olarak trap atışı ve avcılık ile ilgilenenler içinde sniper okulu tercih edilebiliyor fakat trap sporu keskin nişancılıktan çok farklıdır. Mühümmatları da farklı olmakta, ancak isteyenler bu eğitimleri alabiliyor..

Trajektör Sniper Okulu

Hakkımızda


Yasal mevzuatlar çerçevesinde uzak mesafe atıcılığı, ateşli silah eğitimi ve güvenlik danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık, Sniper Kursu ve Tabanca Atış Kursu için bizim ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.


 

Sniper Olmaya Hazır Mısın?


"Nasıl Keskin Nişancı Olunur ?" sorusuna cevap arıyorsan hemen Sniper Okulu ile iletişime geç.

Sniper kurslarında sana uygun tarihlerden seçim yapabilir ve 8 haftaya varan ileri eğitimlere katılabilirsin. Yüksek konsantrasyon ve disiplin ile katılım sağlayan Sniper adayları, eğitim sonunda 100 metrenin üzerinde eğitmenden bağımsız olarak atış yapabilecek seviyeye gelir.

 

Sniper Silahları


Eğitmenimizin kullandığı dünyaca ünlü Sniper tüfekleri

Sniper Okulu'nda mevzuat gereği ateşli olmayan ancak dürbün ile kullanılarak aynı sonuçları veren 200BAR basınca sahip tüfekler kullanıyoruz.
  • Cheyenne Tactical Intervention M200
  • TAC-338
  • SAKO TRG 42
  • Remington 700
  • McMillan TAC-50
 
 

 

Keskin Nişancı Kurs Programları


%100 Eğitim Garantili, Türkiye'nin Tek Sniper Okulu ile Hemen İletişime Geçin!


 

Hakkımızda


Saatlerimiz


Hafta içi ofis / Hafta sonu saha
  • 900 - 1730
  • 800 - 1600

Sniper Kursu
ile ilgili
sorularınızı yazabilirsiniz


 

Sniper Okulu Türkiye, Zekican Koğuş Markasıdır.
0850 346 58 48 info@trajektor.com.tr

error: İçeriklerin Tamamı Tescillidir!